Pracovní místa

Těší nás, že přemýšlíš o práci ve Viviu. Mezi naše hlavní pilíře patří otevřenost a pozitivní nálada, záporáky do týmu nechceme. Všichni si tykáme, tak snad nevadí, když si budeme tykat i my. Nelámej si hlavu, pokud neplníš předpoklady do puntíku. Co umíš, je dobré, co se chceš naučit, je lepší.

Aktuálně hledáme

Práce máme hodně, klienty příjemné a rozmanité. Nové nechceme odmítat, a proto rozšiřujeme řady.
Je nám jasné, že na každé nové pozici je třeba se něco doučit. S tím počítáme. Pokud i ty, podívej se
a dej vědět, jestli k nám patříš.

PPC senior / team leader

Hledáš změnu? My profíka, který povede menší tým specialistů a bude rozvíjet i firmu samotnou. Věříme, že ti dokážeme nabídnout příležitost realizovat se dle vlastních představ. Budeš mít volnost, ale zároveň odpovědnost. Těšíme se, až nás posuneš vpřed.
Koukni na nabídku a ozvi se.

Více o pozici ppc senior

PPC junior

Láká tě svět online reklamy a PPC, ale zatím v něm nemáš moc zkušeností? Nevadí. Pokud máš drive, chuť učit se a dokážeš pracovat samostatně a pečlivě, rádi tě mezi sebou přivítáme. Práce je to rozmanitá a zábavná, jak pro analytické tak kreativní povahy.
Využij tuto příležitost a napiš nám.

Více o pozici PPC junior

Jak to u nás vypadá

Tohle nejsou naaranžované záběry pořízené podle promyšlených scénářů. Mají svou míru nedokonalosti. Ale jsou autentické, spontánní a neformální. Jako my. Doufáme, že na dalších fotkách už budeš s námi :)

Chceš se stát součástí Vivio týmu?

Pošli nám svůj životopis spolu s průvodním dopisem na tento e-mail: