PRACOVNÍ MÍSTA

Máme tu rok 2023 a s ním příležitost pracovat s námi ve Viviu.
Rádi nabídneme spolupráci lidem, kteří chtějí posouvat české značky, sami sebe, celé Vivio i náš vlastní projekt PPC Talks. Hledáme lidi, které baví online svět a kteří znají své hodnoty.
Pro nás je správná atmosféra základ, ale v textu zní vždy jako klišé, tak se místo slov pojďme potkat osobně přímo u nás v kanceláři v Dejvicích.

KOHO HLEDÁME

PPC SENIOR na full-time či externě


Hledáme posilu, která zvládne spravovat kampaně v Ads i Skliku, komunikovat napřímo s klientem a celkově posouvat jeho business vpřed. Spolupráci nabízíme lidem, kteří chtějí pracovat na full-time i freelancerům na společných pár projektů. Pojďte s námi rozvíjet české značky, které vás budou bavit.

VÍCe O POZICI PPC SENIORa

PPC JUNIOR


Láká vás svět online reklamy a PPC, ale zatím v něm nemáte moc zkušeností? Nevadí. Pokud máte drive, výbornou češtinu, chuť se rozvíjet a jste pečliví, rádi vás mezi sebou přivítáme a provedeme detailním zaškolením i následnými kroky v praxi.
Využijte příležitost a napište nám.

VÍCe O POZICI PPC JUNIORa

SOCIAL ADS SPECIALISTA


Vyznáte se ve světě sociálních sítí, není vám cizí Business Manager, DPA či pixely a chcete pomáhat s rozvojem krásných českých značek? Pak vás rádi přivítáme v našem týmu, ať už na pracovní smlouvu či externí spolupráci. Primárně řešíme kampaně na FB+IG, ale nevyhýbáme se ani  LinkedInu a Twitteru.

Mám zájem O tuto Pozici

„Vždycky pro mě bylo strašně důležitý, abych se v práci cítila dobře. Jakmile to tak nebylo, hned jsem od toho dala ruce pryč. Ve Viviu to bylo něco jako láska na první pohled. Přivítali mě společnou snídaní, u které jsme si skvěle pokecali, a já jsem se cítila jako s partou přátel. Jsem milovník pomalých snídaní, takže si mě získali už první den :)“

Péťa

„Ve Viviu je pohoda. Malý kolektiv, skvělá šéfová, normální pracovní doba. Prostě tak, jak by to v práci mělo být.“

Vítek

„Miluji svoji práci. Baví mě lidi, se kterými Vivio tvoříme, projekty, na kterých makáme, místo, kde pracujeme a kde se mi při každém otevření dveří vytváří úsměv na tváři. Někdy to ani sama nechápu. Ale je to pocit, za který jsem vděčná.“

Jana

"Práce ve Viviu je radost. Velká svoboda dělat si věci po svém, ale zároveň mít s kým své zkušenosti sdílet. Že nás to všechny společně baví, poznáte na první pohled."

Lucka

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Sídlíme v Dejvicích, kde trávíme čas prací, ale píšeme zde i naše osobní příběhy. Stejně jako klienty si vybíráme i lidi do týmu. Chceme, aby nás to spolu bavilo, vždyť v práci trávíme tolik času, tak si to pojďme udělat hezký.

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ VIVIO TÝMU?

Pošlete nám svůj životopis na e-mail: