PROČ S NÁMI?

Vnímáme důvěru, kterou nám klienti projevují, a rozumíme pečlivosti, se kterou vybíráte svého budoucího partnera i vy. My za sebe nejradši necháváme mluvit výsledky, dlouhodobé spolupráce
a spokojené klienty.

KONKRÉTNÍ FIRMY, MĚŘITELNÉ VÝSLEDKY

Jsme hrdí, že se podílíme na jejich rozvoji a růstu. A těší nás, že spolupráce baví obě strany.
Jinak to nejde.

Výchozí stav
Výsledky po roce
+167 %

Nových uživatelů

+113 %

Objednávek

+93 %

Tržeb

Výchozí stav
Výsledky po roce
+6 %

Investice

+22 %

Prokliků

+29 %

Konverzí

Výchozí stav
Výsledky po roce
-25 %

Cena za proklik

-75 %

Cena za konverzi

+38 %

Konverzí

Výchozí stav
Výsledky po roce
+149 %

Zobrazení reklamy

-19 %

Cena za proklik

-44 %

PNO

Výchozí stav
Výsledky po roce
+118 %

Tržeb

-17 %

PNO

+15 %

Konverzní poměr

Výchozí stav
Výsledky po roce
+50 %

Návštěv

+70 %

Tržeb

-25 %

PNO

ŘEKLI O NÁS

 Spolupráce s Janou trvá již od roku 2017, a není jediný důvod to měnit. Respektuje naše specifické požadavky, naslouchá nám, respektuje naše rozhodnutí. Hledali jsme online agenturu několik let, stálo nás to nejen hodně úsilí, ale především spoustu vyhozených peněz. Pokud na Janu narazíte, držte se jí, hýčkejte si jí.
Lenka Kocourková, Owner & Founder À la Maison
Jana si nás se svým týmem získala svým neúnavným zápalem a pochopením navzdory složité komunikaci s námi...zkrátka, neumíme si představit, že bychom chtěli spolupracovat s někým jiným. 👌 Jednoznačně doporučuji spolupráci, budete v dobrých rukách…Jana umí i s rozumným budgetem vyčarovat zázraky. 👍
Michal Harásek, CBDO & Co-founder Tymbe | Forbes 30pod30
Do spolupráce s Janou a její agenturou Vivio jsem za naší firmu naskočila už před pár lety. A je to jízda! Jana a její kolegyně nás v online marketingu a PPC kampaních neuvěřitelně posunuly a stále posouvají. Velmi se mi líbí osobní přístup ke klientovi, krásné a užitečné reporty, od kterých se můžeme odrazit pro práci se strategií a pravidelné tipy, jak se zlepšit a rozvíjet naše online podnikání. Doporučuji všemi deseti!
Daniela Simandlová, Marketing manager Nobilis Tilia
Informovat veřejnost o osudech dětí vyrůstajících v dětských domovech bylo vždy nedílnou součástí našeho poslání. Díky spolupráci s Vivio jsme se dostali do povědomí nových podporovatelů a v rámci našich projektů jsme překonali dosavadní výsledky, a navýšili tak podporu dětí a mladých lidí z dětských domovů. Své služby nám navíc Vivio nabízí zcela zdarma a o to více si vážíme jejich profesionálního přístupu a zapálení. Za celou naši organizaci a všechny „naše" děti ze srdce děkujeme nejen za mediální podporu, ale také za finanční podporu našich projektů 😊.
Jana Schustrová, Dejme dětem šanci
Agenturu Vivio mohu jen doporučit. Ihned reagují a snaží se pomoci, jak jen to jde. Kromě kampaní v Ads a Skliku, které fungují výborně, byly dokonce nalezeny a opraveny mezery v nastavení měření a nyní jsme nadmíru spokojeni. V případě, že potřebujeme zkonzultovat dotaz či nastavení našich PPC kampaní, Vivio zajistí to nejvhodnější. Již během prvních měsíců spolupráce se výsledky kampaní výrazně vylepšily. Nemáme co vytknout. Děkujeme.
Barbora Červinková - Marketing specialist ASSA ABLOY
S Janou a jejím Vivio týmem spolupracujeme už řadu let a nemáme důvod měnit. Na naší spolupráci oceňuji zájem o náš obor, individuální přístup ke každému z našich 6 e-shopů, které se liší nabídkou, cílením i marketingovými rozpočty, a samozřejmě dosažené výsledky. V neposlední řadě oceňuji i trpělivost a lidský přístup při odhalování tajů PPC.
Jana Martínková, marketingový manažer Bibelot
Děkujeme za příjemnou a hlavně konstruktivní spolupráci. Naše firma v minulých letech udělala velký posun vpřed a my víme, že důležitou součástí úspěšných výsledků byla jednoznačně tato spolupráce. Optimalizace v nastavení PPC kampaní a dobře volená strategie přinesla zvýšení obratu i nové zákazníky. I když to s námi Jana a její tým nemá lehké, pokaždé profesionálně poradí a ještě se u toho usmívají :-). Naše hodnocení není subjektivní, je měřitelné a za Vivio agency jsou výsledky zkrátka vidět.
Vilma Příbramská, Obchodní oddělení Lázně Travel

I TĚMTO ZNAČKÁM JSME POMOHLI

ZAUJALI JSME VÁS?

Dejte nám vědět. Rádi to s Vámi probereme u kafe.

Úspěšně odesláno!
Ups! Bohužel se něco pokazilo. Zkuste to prosím ještě jednou.