PPC SENIOR na full-time i externě

Hledáme posilu, která zvládne spravovat kampaně v Ads i Skliku, komunikovat napřímo s klientem a celkově posouvat jeho business vpřed. Spolupráci nabízíme lidem, kteří chtějí pracovat na full-time i freelancerům na společných pár projektů. Pojďte s námi rozvíjet české značky, které vás budou bavit.

PROČ VÁS TO BUDE ZAJÍMAT

Jsme dejvická agentura, máme 9+ let zkušeností, specializujeme se na PPC, ale dlouhodobě spolupracujeme s TOP lidmi z celého onlinu.
Založili jsme projekt PPC Talks, ve kterém nám můžete pomoct rozvíjet celou českou PPC komunitu. Pravidelně se účastníme skvělé akce PPC camp, jsme Google i Seznam partnerskou agenturou a vzděláváme se na konferencích i běžných školeních.
Super atmosféra je pro nás základ, ale v textu zní vždy jako klišé, tak se místo slov pojďme potkat osobně přímo u nás v kanceláři.

  • Kanceláře v Dejvicích s vlastní zahrádkou

  • Nabízíme prostor a podporu sebevzdělávání

  • Každý z týmu může ovlivňovat směr Vivia

  • Výběrové kafe, čaj i dobroty. Všechno máme

  • Férový přístup a otevřenost

  • Nejsme korporát a jsme na to pyšní

  • Flexibilní pracovní doba vč. možnosti HO

  • Parádní teambuildingy na horách i vinicích

  • Práce na HPP či externí spolupráce

„Vždycky pro mě bylo strašně důležitý, abych se v práci cítila dobře. Jakmile to tak nebylo, hned jsem od toho dala ruce pryč. Ve Viviu to bylo něco jako láska na první pohled. Přivítali mě společnou snídaní, u které jsme si skvěle pokecali, a já jsem se cítila jako s partou přátel. Jsem milovník pomalých snídaní, takže si mě získali už první den :)“

Péťa

„Ve Viviu je pohoda. Malý kolektiv, skvělá šéfová, normální pracovní doba. Prostě tak, jak by to v práci mělo být.“

Vítek

„Miluji svoji práci. Baví mě lidi, se kterými Vivio tvoříme, projekty, na kterých makáme, místo, kde pracujeme a kde se mi při každém otevření dveří vytváří úsměv na tváři. Někdy to ani sama nechápu. Ale je to pocit, za který jsem vděčná.“

Jana

"Práce ve Viviu je radost. Velká svoboda dělat si věci po svém, ale zároveň mít s kým své zkušenosti sdílet. Že nás to všechny společně baví, poznáte na první pohled."

Lucka

NA KOM MŮŽETE PRACOVAT

Nepotřebujeme desítky nových projektů měsíčně, mnohem důležitější pro nás je, aby si každý vybral projekty, které mu dávají smysl a budou ho bavit. Značky, za kterými stojí příjemní lidé a kteří mají nastavené stejné hodnoty jako my ve Viviu. Nešaháme po nadnárodních korporátech s dlouhavým výběrovým řízením. Zaměřujeme se na české značky, kterým věříme, a se kterými můžeme jít na společné cestě několik let.

S ČÍM OD VÁS POTŘEBUJEME POMOCI

Pokud už máte v PPC zkušenosti, určitě sami víte, co je náplní této práce. Přijde nám však důležité zmínit, že oproti velkým agenturám nemáme žádné accounťáky, takže i vy budete napřímo komunikovat s klientem, vyhodnocovat kampaně a společně připravovat strategii a další kroky.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

UPŘÍMNOST

Ta je pro nás zásadní. Vzájemně si musíme věřit, bez toho to nejde a nechceme žádné šuškání a nekalé myšlenky za zády.

ZODPOVĚDNOST

Někdy se věci nepodaří, to se stává. Důležité je se o chyby podělit, neopakovat je a neutíkat před důsledky svých činů.

ZÁPAL

Nechceme někoho, kdo bere jakoukoliv práci. Hledáme PPCčkaře srdcaře, který chce být každým dnem o něco lepší.

SAMOSTATNOST

Chceme kolegu, který si je jistý
a nechce být pořád jen veden za ruku, ale také parťáka, kterému ego nebrání říci si o pomoc.

KREATIVITA

Jestli máte hravou povahu, baví vás hledat atypická řešení a nebojíte se experimentů, rozhodně k nám zapadnete.

PEČLIVOST

Nejsme hnidopichové, ale chyba v napsaném brandu klienta nebo desetinné čárce u budgetu se nesmí nikdy stát.

JAZYKOVÝ PROJEV

Máte pestrou slovní zásobu, umíte se vyjadřovat s lehkostí a komunikace s klienty a týmem je pro vás radost, ne starost.

ANALYTICKÉ MYŠLENÍ

Pokud vidíte za čísly, grafy a tabulkami významy, souvislosti a zdroj podnětů, jste rozhodně náš člověk.

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Sídlíme v Dejvicích, kde trávíme čas prací, ale píšeme zde i naše osobní příběhy. Stejně jako klienty si vybíráme i lidi do týmu. Chceme, aby nás to spolu bavilo, vždyť v práci trávíme tolik času, tak si to pojďme udělat hezký.

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ VIVIO TÝMU?

Napište nám na e-mail: